MALATYA

27 MAYIS ÇARŞAMBA 28 MAYIS PERŞEMBE 29 MAYIS CUMA
En Düşük
11 °
En Düşük
12 °
En Düşük
10 °
En Yüksek
29 °
En Yüksek
27 °
En Yüksek
25 °
Valiliğimizi Takip Edin...

MALATYA VALİLERİ ANKARA’DA BULUŞTU

       Ankara Malatyalılar Derneği düzenlemiş olduğu bir organizasyonla 1986 yılından bu yana Malatya’da görev yapan Valiler ile Malatyalı Valileri biraraya getirdi.

       Ankara Malatyalılar Derneği, 1986 yılından bu yana Malatya'da Valilik görevinde bulunan Valilerle, Malatyalı olupta yurdumuzun birçok yerinde görev yapan Valileri biraraya getirdi. bürokratların ağabeyi olarak bilinen Malatyalı emekli müsteşar Galip Demirel'in öncülüğünde Ankara Malatyalılar Derneği'nin Maltepe'deki dernek merkezinde buluşan valiler kısa bir değerlendirmenin ardından, Ankara'lıların yeni dönemde uğrak mekanlarından biri olan Hamamönü'ndeki Tarihi Evleri gezdiler. Hamamönü gezisi sırasında Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki heyeti karşılayarak Belediye olarak bu bölgede yapılan hizmetleri aktardı. Gezinin ardından geçtiğimiz senelerde müze haline getirilerek ziyarete açılan Ulucanlar Cezaevi'ne geçen heyet bir dönem Ulucanlar'da yatan ünlü siyasetçi ve gazetecilerin kaldıkları yerleri görerek, incelemelerde bulundular. Valiler heyeti Ulucanlar Cezaevi'nden sonra Hacettepe Park Restorant'a geçerek, burada Valilik yaptıkları dönemde unutamadıkları anıları anlattılar.

       Yoğun katılımın gözlendiği programa Malatya Eski Valileri Kutlu Aktaş, Oğuz Kağan Köksal (Kırıkkale Milletvekili), Saffet Arıkan Bedük, Arif Atilla Osmançelebioğlu, Mustafa Yıldırım, Osman Derya Kadıoğlu, Doç. Dr. M. Ulvi Saran (Kamu Güvenliği Müsteşarı) ve mevcut Malatya Valimiz Vasip Şahin ile Malatya kökenli valilerimizden Galip Demirel, Yılmaz Ergün, Kırıkkale Valisi Ali Kolat katıldı. Programa katılamayan Malatyalı valilerlerden Artvin Valisi Necmettin Kalkan ve 2006-2009 yılları arasında Malatya'da görev yapan Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz planlanmış programlarından ötürü katılamayarak telgraf gönderdiler.

       Ankara Malatyalılar Derneği Başkanı Yakup Demir: "Malatya'ya hizmet etmiş valilerimizi ve Malatya'nın yetiştirdiği valilerimizi buluşturarak Türkiye'de daha önce örneği görülmemiş bir çalışma yaptığımıza inanıyorum. Genellikle görev süreleri sona eren bürokratlar unutulurlar, bizler ise onların Malatya'ya yaptıkları hizmetleri unutturmamak, anılarını canlandırmak adına vefa örneği göstermek istedik. Umarım başarılı olmuşuzdur. Programımıza katılma nezaketini gösteren tüm büyüklerimize teşekkür ediyorum. Ankara Malatyalılar Derneği olarak bu tür çalışmalarımız sürecektir" dedi.Tarih : 15.04.2013 | Okuyan : 2323
DUYURULAR ve İHALELER

Tüm Duyurular | Tüm İhaleler
  KARAKOÇAN KAYMAKAMLIĞI KÖYLERE HİZMET GÖTÜRME BİRLİĞİ İHALE İLANI
 26.05.2015
 
  2015 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINA İLİŞKİN 15.05.2015 TARİHLİ VE 18 NOLU BAKANLIK MERKEZ SINAV KURUL KARARI
 20.05.2015
 
  2015 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI İÇİN ADAYLARIN YAPMASI GEREKEN İŞ VE İŞLEMLER
 06.05.2015
 
  FIRAT KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI
 04.05.2015
 
  BAŞBAKANLIK ÖZELLEŞTİRME İDARESİ BAŞKANLIĞI
 27.04.2015
 
  MALATYA VALİLİĞİ 2015 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI İÇİN İLAN EDİLEN UNVANLAR VE BOŞ KADRO SAYILARI
 22.04.2015
 
  2015 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI İÇİN ADAYLARIN YAPMASI GEREKEN İŞ VE İŞLEMLER
 22.04.2015
 
  2015 YILI GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVINA İLİŞKİN DERS KONU BAŞLIKLARI
 20.04.2015